Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Something for Poland czyli dział dla polaków
#41
A niech i nowy się wypowie Big Grin Pomysł jak najbardziej na plus. Tylko przydałoby się więcej szczegółów co do spotkania i najlepiej niech każdy kto czyta forum da znać że jest za tym pomysłem. Takie moje skromne zdanie Wink
Reply
#42
najlepiej planować z tygodniowym wyprzedzeniem. Może 27, 28 luty?
Reply
#43
Siemka ludziska Smile wkoncu rodacy Big Grin jak powyżej napisal malod 27, 28 luty dobry pomysl ja wiem ze jestem nowy ale mysle ze takie rozwiazanie byloby najlepsze.

Dajcie znac co i jak.

Do zobaczenia.
Reply
#44
moim zdaniem najlepiej w sobotę 27 luty tak oko. 19:00 chociaż może za wcześnie.
Reply
#45
(02-21-2016, 12:42 PM)malod Wrote: moim zdaniem najlepiej w sobotę 27 luty tak oko. 19:00 chociaż może za wcześnie.

to zalezy jak reszta ludzi ale ja bym byl za. to co mam juz kupic flache ?  Wink aaa no zapomnialem ze wtej grze jest bar ale nie mozna kupowac  Undecided .
Reply
#46
(02-21-2016, 12:42 PM)malod Wrote: moim zdaniem najlepiej w sobotę 27 luty tak oko. 19:00 chociaż może za wcześnie.

Może jednak coś ok 20:00-21:00? Większość pewnie będzie wolała później się spotkać.
Reply
#47
Nikt ci nie broni przyjść później. Ja sam się nie wyrobię na tę godzinę ale przynajmniej będzie więcej czasu.
Reply
#48
I tak zawsze patrzymy cały czas czy ktoś nie doszedł. Więc godziną nietrzęba się zbytnio zamartwiać
Reply
#49
mala wiadomosc ludzie 28 lutego o 19 zebranie polakow na netherze pod wodospadem Hunter zaprasza Smile)
Reply
#50
Padła ostatnio propozycja kolejnego spotkania. Kto chetny wpisywać sić na liste
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 19 Guest(s)