Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Something for Poland czyli dział dla polaków
#31
(01-19-2016, 06:38 PM)malod Wrote: Organizujemy imprezę dla polaków z Jipopem. Wstępny termin to sobota godzina 21:30

Kurde. Chyba mi sie nie da udac w sobote. Szkoda ze jest taka duza roznica czasu.  Sad
Reply
#32
Kto oglada mecz w tej chwili? Tongue Polska!
Reply
#33
Witajcie ... w końcu udało mi się rozwiązać problemy z logowaniem Tongue miło spotkać swoich na obcej ziemi Wink
Reply
#34
Jeżeli są jacyś nowi polacy to daję nicki takich co ważniejszych (bo stałych) członków naszej społeczności. Warto się z nimi skontaktować :Malod (czyli ja), Jipop, Maatteeoo, SlutVampire, AmeliaPL
Reply
#35
Witam wszystkich Smile Nareszcie namierzyłem forum z tematem w naszym pięknym języku! Big Grin
Reply
#36
Ludki... Trza się trzymać razem... Jakby nie nowe twarze to chyba byśmy już dawno wyginęli tutaj bo niestety większość jest tutaj na chwilę... Wiadomo, że to wina braku aktualizacji no ale nic akurat na to nie poradzimy... Do zobaczenia w grze Smile


PS. Witam nowych użytkowników Wink Pozdro ludziska Wink
Reply
#37
Nie ładnie KU*^$ zapominać o założycielu malod. masz minusa
Reply
#38
A co za różnica jak całe towarzystwo się rozpadło?
Reply
#39
(02-12-2016, 09:30 PM)malod Wrote: A co za różnica jak całe towarzystwo się rozpadło?

Coś się kończy coś zaczyna. Może zbierze się nowe.
Reply
#40
wiesz co? ja proponuję zrobić kolejną imprezę. Może uda się jakoś zwołać te niedobitki a może i paru starych znajomych wpadnie. to by pomogło sprawdzić na czym w ogóle stoimy bo tak na prawdę ja gram tylko przez wzgląd na ekipę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)