Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Something for Poland czyli dział dla polaków
#11
kiedy następne spotkanie ?
Reply
#12
(12-06-2015, 04:13 PM)MrAdam Wrote: kiedy następne spotkanie ?

To bardzo dobre pytanie. Coraz bliżej święta więc proponował bym jakiś weekend. W sumie niedziela to najlepszy dzień. Nikt kto chodzi do pracy nie imprezuje, a raczej w robocie też nie siedzi. A więc komu pasuje w pechową Niedzielę 13 grudnia godzina 22:00 Hungry Milf. Do zobaczenia ludziki
Reply
#13
nie lepiej w sobotę ? bo w poniedziałek niektórzy muszą iść rano do pracy
Reply
#14
(12-11-2015, 02:02 PM)MrAdam Wrote: nie lepiej w sobotę ? bo w poniedziałek niektórzy muszą iść rano do pracy

ale nikt nie karze siedzieć do 3 nad ranem. A co do soboty nie ktorym, a raczej wiekszosci nie pasi.
Reply
#15
dobra to niedziela.
Reply
#16
Poza tym już się wszyscy nastawili na niedzielę. Taka nagła zmiana planów mogłaby zaszkodzić
Reply
#17
No ludziska jak przygotowania do świąt? Może jakieś propozycje imprezy przedświątecznej?
Reply
#18
Hej. jestem tu nowa. Ktos moze mi powiedziec jak wykupic opcje premium obciazajac konto bankowe ? Nie wiem jak gdzie i co uzupelnic....
Reply
#19
Padła propozycja imprezy poświątecznej. A wiec bedzie jak zwykle wszystko szło przez przekazywanie w grze ale spotkanie 27 (to jest niedziela) o 22:00 serwer Hungry Milf przy wodospadzie. Postaram się być wcześniej i kupić miejscówkę.




W sumie po co ja to pisze i tak nikt tu nie zagląda xD
Reply
#20
Jeśli ma być w niedzielę to może jednak trochę wcześniej by nie było tak jak ostatnio, że większość osób zniknęła po godzinie. Proponuję 21:00
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)