Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MNF Club pentru români
#1
Aşadar, mă gândeam de ceva vreme să fac un loc şi pentru români, deoarece am văzut destui şi aşa poate se vor face cunoscuţi şi pentru ceilalţi.
[Image: NDPLBU9.png]
Reply
#2
Salutare domnule Vrook.
Buna idea, dar din cate am observat eu suntem doar trei romani aici, care suntem activi.
Here to help and guide. 
Reply
#3
Din cate stiu, am fi noi 2, Raxaphan care este deasemenea roman si Thorne.
[Image: NDPLBU9.png]
Reply
#4
Yay.. suntem patru.. ca brazi.
Here to help and guide. 
Reply
#5
Si in joc am mai intalnit romani. Era la un moment dat un grup de vreo 4 baieti care se intalneau pe Big Bang, dar nu am mai auzit nimic de ei de ceva vreme. Si mai sunt deasemenea vreo 2 romani care sunt destul de activi in joc. (mi-e greu sa scriu in romana, m-am dezobisnuit)
[Image: NDPLBU9.png]
Reply
#6
Salut! Incantat de cunostiinta. In afara de Vrook nu am mai cunoscut alti romani. Legat de cat de activ sunt, pe forum doar citesc, iar in joc stau mai mult in pm pentru ca in chat unele discutii lasa de dorit.
Reply
#7
neatza, lume ;p 
sunt destui romani si romance, doar ca nu toti intra in fiecare zi Smile unii s-au cam lasat de joc, altii intra rar sau intra doar cateva minute, eventual pentru o partida sau sa mai faca ceva bani ;p
oricum, daca ma vedeti, puteti linistiti sa vorbiti cu mine, ca nu ma deranjeaza  Smile doar sa nu dati invite aiurea fara sa ziceti nimic  Wink
Bafta tuturor si distractie placuta!
Reply
#8
salutare! Suntem mai multi pe aici, am mai dat si eu peste cativa romani in hoinarelile mele pe joc.
Reply
#9
Salutare! Si bine ai venit! Daca mai stii romani, le poti spune sa treaca pe aici! Smile
[Image: NDPLBU9.png]
Reply
#10
Salutare tuturor, nu credeam ca o sa intalnesc asa multi romani aici.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)