Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mnf club-HUNGARY
#1
Sziasztok! Még új vagyok a játékban, de szívesen játszanék magyarokkal is úgyhogy akinek van kedve rp-zni, ismerkedni, vagy chatelni, irja ide az avatarja nevét, vagy keressen meg a játékban !! :Smile

Zed-Hun
Reply
#2
(02-21-2016, 09:08 PM)Zed-Hun Wrote: Sziasztok! Még új vagyok a játékban, de szívesen játszanék magyarokkal is úgyhogy akinek van kedve rp-zni, ismerkedni, vagy chatelni, irja ide az avatarja nevét, vagy keressen meg a játékban !! :Smile

Zed-Hun

AshlynnBrooke -ot keresd fel. Szívesen RP-znék Wink
Reply
#3
(06-23-2016, 07:54 AM)AshlynnBrooke Wrote:
(02-21-2016, 09:08 PM)Zed-Hun Wrote: Sziasztok! Még új vagyok a játékban, de szívesen játszanék magyarokkal is úgyhogy akinek van kedve rp-zni, ismerkedni, vagy chatelni, irja ide az avatarja nevét, vagy keressen meg a játékban !! :Smile

Zed-Hun

AshlynnBrooke -ot keresd fel. Szívesen RP-znék Wink

Sziasztok!
Krizi vagyok, aki szeretne keressen meg a játékban.
Vannak magyar ismerőseim, be tudom őket mutatni.
Reply
#4
Hali~
Újabb magyar tag, személyemben. Huszonéves leszbikus 'művészlélek', szerepjáték rajongó.
Lehet nyugodtan felkeresni, játékban is YuriCynthia néven futok.

Ha valaki kíváncsi milyen RPket játszanék szívesen, ezen a fórumon posztoltam egy kis infólapot~ Írjatok, nem harapok, csak ha szépen kérnek. ♥
mlem
Heart 
Reply
#5
Sziasztok, úgydöntöttem hogy vennék premiumot, ezért azt szeretném kérdezni, hogy ha veszek egy 1 hónapos előfizetést, azt le lehet mondani, és ha le lehet, akkor a ruháim/pózaim megmaradnak?
Reply
#6
Szervusztok. Remélem vnnak még fent magyarok aktívan rajtam kívül Wink
Reply
#7
Sziasztok, izgatna hogy van-e rajtam kívül még magyar fent MNF Clubon, jó lenne pár db magyar nővel rpzni vagy esetleg beszélni. Bár ahogy elnézem a posztot utoljára 2018 februárjában volt szó bármiről, mindenesetre kíváncsian várom a válaszokat.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)